Stadyum maça hazırlandı

Hafta sonunda oynanacak olan Boluspor-Göztepespor maçı öncesinde Bolu Atatürk Stadyumu’nun zemini dün yapılan çalışmayla maça hazır hale getirildi.   Yaklaşık 1 hafta önce ilimizi etkisi...

Stadyum maça hazırlandı

Hafta sonunda oynanacak olan Boluspor-Göztepespor maçı öncesinde Bolu Atatürk Stadyumu’nun zemini dün yapılan çalışmayla maça hazır hale getirildi.

 

Yaklaşık 1 hafta önce ilimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışından Bolu Atatürk Stadyumu da nasibini almıştı. Boluspor’un geçtiğimiz haftayı deplasmanda geçirmesi nedeniyle aradan geçen süre zarfı içinde zemin düne kadar futbol oynamaya müsait değildi. Ancak dün kulüp görevlileri ve belediye temizleme ekibi saatlerce çalışarak stadın karla kaplı zeminini temizlemeyi başardılar. Bir temizleme aracı kullanan personel bununla da yetinmeyip küreklerle kar temizleme çalışması yaptı. Uzun süren çalışmalar sonrasında Bolu Atatürk Stadyumu’nun zemini maçın oynanmasına günler kala tamamıyla kardan arındırılmış oldu. Öğleden sonra havanın güneşli olması da ekiplerin ekmeğine yağ sürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128