Stadyuma bir yenilik daha

Boluspor yönetimi, şeref tribünü ve basın tribününe üç adet LCD ekran taktırarak tribündekilerin maçı yakından takip etmelerini sağladı. Pozisyonların tekrarını herkes dev ekranlardan izledi.   Zirve...

Stadyuma bir yenilik daha

Boluspor yönetimi, şeref tribünü ve basın tribününe üç adet LCD ekran taktırarak tribündekilerin maçı yakından takip etmelerini sağladı. Pozisyonların tekrarını herkes dev ekranlardan izledi.

 

Zirve mücadelesi veren Boluspor’un yönetim kurulu, aldıkları karar sonrası kapalı tribünde yenilikler yaptı. Şeref tribünü, VİP tribünü ve basın tribünün olduğu kesime yönetim tarafından üç adet LCD ekran taktırıldı. TRT’den canlı yayınlanan karşılaşma öncesi yaptırılan bu sistem herkesin beğenisini kazandı. LDC ekranlar en çok da basın mensuplarının işine yaradı.

Bu iş basına yaradı

Birçok statta bulunan ve uzun bir aradan sonra Bolu Atatürk Stadyumu’na da konulan LCD ekranlar sayesinde önemli pozisyonları kaçıranlar ekrandan tekrarını izleme fırsatı buldu. Ekranlardan çok nasibini alan basın mensupları oldu. Gazeteciler, atılan gollerin yanı sıra faul, korner, kart gösterimi gibi birçok pozisyonu yeniden izleyerek doğru tespit yapma fırsatı yakaladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128