Suat Çelen müjdeyi verdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen Cumhuriyet Kupası ödül töreninde yaptığı konuşmada Bolu iline “Atma ve Atlama Okulu” nu kazandırdıklarını söyledi.   Çelen...

Suat Çelen müjdeyi verdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen Cumhuriyet Kupası ödül töreninde yaptığı konuşmada Bolu iline “Atma ve Atlama Okulu” nu kazandırdıklarını söyledi.

 

Çelen yaptığı konuşmada yapımı devam eden atletizm pistinin 1-2 hafta içinde açılacağını belirtti. Çelen pistin bitmesiyle birlikte Balkan Şampiyonası’na aday olacaklarını belirterek şunları söyledi “Bolu ilimiz Atma ve Atlama Okulu olmuştur. Bundan sonra ilimizde Türkiye’nin en büyük atletleri kamp yapacaktır. Ayrıca yapımı sürmekte olan tesisle beraber Bolu ilimiz Türkiye’nin en büyük kamp merkezi olacaktır” dedi. 

Çelen konuşmasının sonunda müsabakalara katılan sporculardan Türkiye dereceleri için de söz istedi. Çelen’den sonra çok kısa bir konuşma yapan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ise sporcuların arasından bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “Çok güzel bir programla beraber güzel müsabakalar izledik. Tüm sporcularımızı kutluyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128