Sultanlar durmak bilmiyor

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Ankara Pursaklarspor karşılaşmasına yoğun bir tempoda devam ediyor.   Dün akşam 17 Temmuz Kapalı Spor Salonu'nda yapılan antrenmanda oyuncular, takım...

Sultanlar durmak bilmiyor

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Ankara Pursaklarspor karşılaşmasına yoğun bir tempoda devam ediyor.

 

Dün akşam 17 Temmuz Kapalı Spor Salonu'nda yapılan antrenmanda oyuncular, takım antrenörü Hamit Özdamar nezaretinde çalıştı. Çalışmayı ayrıca takımın Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı Başkanı Basri Gökdemir ve Voleybol Şube Sorumlusu Behçet Erdoğan’da takip etti. Antrenmanda güç ve taktik çalışması yapıldı.

“Umutsuzluğa kapılmak istemiyoruz”

Bolu Belediyespor takım antrenörü Hamit Özdamar, “Oyuncularımız çok genç. Bu hafta içi takıma yeni bir pasör transfer ettik. Bu biraz daha takıma olumlu katkı sağladı. 1-2 oyuncu görüşmemiz daha var. Geç başlamanın sıkıntısını bir an evvel üzerimizden atmak istiyoruz” dedi. Özdamar sözlerine şöyle devam etti “Geçen haftaki konuşmamızda da söylediğimiz gibi, öncelikli hedefimiz Bolu’yu en iyi şekilde temsil etmek. Çalışmalara biraz geç başladık. Şuan onun sıkıntısını yaşıyoruz. Oyuncularımız çok genç. Bu hafta içi takıma yeni bir Pasör transfer ettik. Bu biraz daha takıma olumlu katkı sağladı. 1-2 oyuncu görüşmemiz daha var. Geç başlamanın sıkıntısını bir an evvel üzerimizden atmak istiyoruz. Günde çift antrenman yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir an önce Lig’deki takımlara yetişmeye çalışıyoruz. Bu şekilde olacağını da biliyoruz. Umutsuzluğa kapılmak istemiyoruz. Daha önümüzde çok uzun bir maraton var. Özellikle Bolu’daki maçlarımızda Bolu halkını yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128