Sultanlar Lidere boyun eğdi!

İkinci Lig B Grubunda mücadele eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı dün 17 Temmuz Kapalı Spor salonunda lig lideri Trabzon İdman Ocağını konuk etti. Sahadan 3-0 mağlup olarak ayrılan temsilcimiz bu haftayı kayıpla geçirdi....

Sultanlar Lidere boyun eğdi!

İkinci Lig B Grubunda mücadele eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı dün 17 Temmuz Kapalı Spor salonunda lig lideri Trabzon İdman Ocağını konuk etti. Sahadan 3-0 mağlup olarak ayrılan temsilcimiz bu haftayı kayıpla geçirdi.

 

Haber: Volkan Yılmaz

İkinci Lig B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı dün 17 Temmuz Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen maçta lig lideri Trabzon İdman Ocağını Bayan Voleybol Takımını konuk etti. Maça iyi başlayan temsilcimiz Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı ilk teknik molaya girilirken 8-7 önde olan taraf oldu. Moladan sonra Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı iyi hücum yaparak arka arkaya bulduğu sayılarla öne geçti ve ikinci teknik molaya 16-15 önde giren taraf oldu. Moladan sonra da üstünlüğünü korumaya devam eden Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı seti 25-23 kazanarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci sette ilk sete oranla daha iyi bir oyun sergileyen Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı ilk teknik molaya 8-3 önde giren taraf olmayı başardı. Moladan sonra biraz olsun kendine gelen temsilcimiz Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı farkı kapattı fakat ikinci teknik molaya girilirken 3 sayıyla geride olan taraftı. Moladan sonra tekrar farkı arttırmaya başlayan Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı bu seti de 25-19 kazanarak farkı 2’ye çıkardı ve rahat bir nefes aldı. Üçüncü sette ilk iki setin kaybedilmesiyle moral olarak düşüş yaşayan temsilcimiz ilk teknik molaya girilirken ikinci sette olduğu gibi 8-3 geride olan taraf oldu. Moladan sonra da üstünlüğünü devam ettiren Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı ikinci teknik molada da farklı bir şekilde 16-9 önde olan taraf olmayı başardı. Moladan sonra daha etkili oynamaya başlayan temsilcimiz Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı arka arkaya bulduğu sayılarla farkı azaltsa da mağlup olmaktan kurtulamadı ve bu seti 25-21 kazanan Trabzon İdman Ocağı Bayan Voleybol Takımı sahadan 3-0 galip ayrılarak liderliğini sürdürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128