Sultanlara destek giderek artıyor

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımına her geçen gün destek giderek büyüyor. Bolu Park Restaurant sahibi Ercan Açıkalın yeşil-beyazlı oyunculara ve Yönetim Kuruluna yemek verdi.

 Sultanlara destek giderek artıyor

Haber: Hamza TÜRDÜ

Sezona bomba transferlerle giren ve hedefini 1.Lig olarak belirleyen Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımına destek her geçen gün artıyor. 12 Ekim’de başlayacak olan lig öncesi Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımına ve Yönetim Kurulu üyelerine Bolu Park Restaurant sahibi Ercan Açıkalın yemek verdi. Bolu Park Restaurant’ta düzenlenen yemeğe Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Basri Gökdemir, Voleybol Şube Başkanı Gökhan Yaman, Yönetim Kurulu üyeleri Arzu Aydın, Murat Semercioğlu, Zerrin Kışlak ve Bolu Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldı.

Sohbet ortamında geçen yemekte yeşil-beyazlı oyuncular 12 Ekim’de başlayacak lig öncesi Yönetim Kuruluna şampiyonluk sözü verdi. 

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Bolu Belediyespor Yönetim Kurulunu ve oyuncularını iş yerinde misafir eden Bolu Park Restaurant sahibi Ercan Açıkalın “Bu akşam Bolu Belediyespor’u ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 12 Ekim’de başlayacak lig öncesi filenin sultanlarına başarılar diliyorum. Her zaman maddi ve manevi olarak yanlarındayız. İnşallah iyi bir sezon geçirip hedefimiz olan 1.Lige bu sene çıkarız. Tekrar tüm sporcularımıza ve teknik heyetimize yeni sezon öncesi başarılar diliyorum” dedi.

HERKESİN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Basri Gökdemir ise düzenlenen yemek ile ilgili yaptığı açıklamada “Öncelikle bizleri bu akşam misafir eden Bolu Park Restaurant sahibi Ercan Açıkalın’a takımım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Sizlerinde bildiği gibi hafta içi ilimizde güzel bir voleybol turnuvaya ev sahipliği yaptık ve bu turnuvada takımımız 2. oldu. Turnuvada takımımızın performansı her kesimin beğenisini aldı. Bu sene arzuladığımız ve hedeflediğimiz 1.Lige çıkmak istiyoruz. 1.Lig hedefi yolunda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Tüm sporcularım ve yönetim kurulum adına Ercan Açıkalın’a bu akşam bizleri misafir ettiği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.    

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER