Sultanlara veda yemeği düzenlendi

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı oyuncularına veda yemeği düzenlendi. Sahasındaki son maçta Ankaragücü takımını 3 -0 yenerek sezonu kapatan Bayan Voleybol Takımı veda yemeğinde bir araya geldi.   Sezon boyunca...

Sultanlara veda yemeği düzenlendi

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı oyuncularına veda yemeği düzenlendi. Sahasındaki son maçta Ankaragücü takımını 3 -0 yenerek sezonu kapatan Bayan Voleybol Takımı veda yemeğinde bir araya geldi.

 

Sezon boyunca Belediyespor forması ile mücadele eden takım oyuncularına Belediye Spor Merkezi’nde akşam yemeği verildi. Düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediyespor Kulübü Başkanı Basri Gökdemir, Belediyespor Başkan Yardımcısı Naim Ayhan katıldı. Uzun bir maratonun bitmesiyle birlik de Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz bayan voleybolcularla bir araya gelerek uzun maratonu değerlendirdi. 3. Ligde sezona geç başlamalarının ardından çabuk adapte olup Bolu Belediyesi’nin ve Bolu’nun ismini layıkıyla duyurdukları için çok memnun olduğunu belirten Başkan Yılmaz, “Zaman, zaman kötü sonuçlar alsanız da gösterdiğiniz centilmence mücadeleniz memnun etmiştir. Zaten aldığınız galibiyetler sonrası hem biz, hem siz hem de Bolu halkı memnun olmuştu. Bundan sonraki dönemlerde ve yeni sezonda daha çok tecrübe kazanıp hem Bolu Belediyesi’ni hem de Bolu halkını en iyi şekilde temsil edeceğinizden eminim” diyerek teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124