Sultanlardan “fair-play” örneği

2. Lig B Grubu’nda mücadele eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı, ligin kapanış maçında Ankaragücü’nü 3-0 mağlup etti.   Maçın sonunda Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Belediyespor...

Sultanlardan “fair-play” örneği

2. Lig B Grubu’nda mücadele eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı, ligin kapanış maçında Ankaragücü’nü 3-0 mağlup etti.

 

Maçın sonunda Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Belediyespor oyuncuları örnek bir ‘Fair-Play’ davranışı sergileyerek, Ankaragücü oyuncuları ve taraftarlarıyla birlikte fotoğraf çektirdi. Bayanlar Voleybol 2. Lig B Grubu’nda mücadele eden Bolu Belediyespor, ligin son maçında evinde ağırladığı Ankaragücü’nü 3-0 mağlup etti. Oldukça heyecanlı geçen karşılaşmada, ilk seti 25-16 ikinci ve üçüncü setleri de 25-15 kazanan Bolu Belediyespor’u, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz maçın sonunda sahaya inerek kutladı. Oyuncuların her birini ayrı,ayrı tebrik eden Başkan Yılmaz daha sonra sahalarda her zaman görmek istediğimiz bir ‘Fair-Play’ örneği sergileyerek, Bolu Belediyespor oyuncuları ile birlikte rakip takımın oyuncularının ve taraftarlarının yanına giderek fotoğraf çektirdi ve başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER