Sülün “Boluspor şampiyon olmalı”

Beşiktaş alt yapısından yetişen ve Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyonluk elde ettiği kadrosunda bulunan eski futbolcu ve U17 takım antrenörü Yasin Sülün, “Boluspor şampiyon olmalı” dedi.   Boluspor...

Sülün “Boluspor şampiyon olmalı”

Beşiktaş alt yapısından yetişen ve Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyonluk elde ettiği kadrosunda bulunan eski futbolcu ve U17 takım antrenörü Yasin Sülün, “Boluspor şampiyon olmalı” dedi.

 

Boluspor U17 takımının dün Beşiktaş’la oynadığı Coca Cola Akademi Ligi 11.hafta mücadelesi öncesi TÜFAD Eski Şube Başkanı Çetiner Erdoğan ile bir araya gelen Beşiktaşlı eski futbolcu ve U17 takımı antrenörü Yasin Sülün Boluspor’un şampiyonluğa layık olduğunu söyledi. Erdoğan ve Beşiktaş Altyapı kaleci antrenörü Mete Bozkurt ile bir süre sohbet ettikten sonra U16 takımlarının maçını izleyen Sülün, “Bolu şampiyonluğu hak ediyor. Çok iyi bir kadrosu var. Bu takımı Süper Ligde görmek isteriz” şeklinde konuştu. Sülün daha sonra Beşiktaş U17 takımının Boluspor ile oynadığı maçta yedek kulübesindeki yerini aldı. Sülün sezon başında Beşiktaş altyapısında göreve başlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124