Süral “Kazandığımız için mutluyuz”

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bünyamin Süral maç sonrası yaptığı açıklama “Boluspor takımını iyi analiz ettik ve çalışmalarımız ona göre yaptık” dedi.   Gaziantep...

Süral “Kazandığımız için mutluyuz”

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bünyamin Süral maç sonrası yaptığı açıklama “Boluspor takımını iyi analiz ettik ve çalışmalarımız ona göre yaptık” dedi.

 

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bünyamin Süral, rakibi çok iyi analiz ettikleri için 3 puanı kazandıklarını vurgulayarak, "Kazandığımız için çok mutluyuz. Geçtiğimiz haftalarda Güngören ve Giresunspor karşısında puanlar kaybettik. Yardımcımı Boluspor'u analiz etmesi için maçlara gönderdim. Ayrıca Boluspor'un son 5 maçının görüntülerini futbolcularıma sürekli izlettim. Ona göre idmanlar yaptık. Baktığımızda Boluspor'un hep doldur boşalt yaparak pozisyon aradığını gördük. Oyuncularım da kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirince galibiyet geldi. Onları kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

Onur Bulut “Puan isterken, puanlarla dönüyoruz”

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un file bekçisi Onur Bulut da Boluspor gibi rakip karşısında kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi "Bolu bizim için çok zor bir deplasmandı. Rakibimiz ilk 3 sırayı hedefleyen bir ekip. Biz de play-off'a katılma adına mutlaka puan almak zorundaydık. Puan isterken puanlarla döndük. Takım arkadaşlarımı kutluyorum."

 

Samet Kumbaşı "Rakibi Sürekli Analiz Ettik"

Konuk takımın bir başka oyuncusu Samet Kumbaşı da maçı şöyle değerlendirdi "Kazandığımız için mutluyuz. Boluspor bizim için zor bir deplasmandı. Buraya gelmeden rakibi sürekli analiz ettik. Kasetlerden maçlarını izledik ve ona göre antrenmanlar yaptık. Sonucunu da aldık. Arkadaşlarımı kutluyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128