Taekwandocular İl Birinciliği İçin mücadele ettiler

Türkiye Okul sporları Federasyonu 2012 faaliyet programı kapsamında düzenlenen Taekwondo Yıldızlar ve Gençler il birinciliği müsabakaları 14 Mart 2012 tarihinde 17 Temmuz Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.   Taekwondo...

Taekwandocular İl Birinciliği İçin mücadele ettiler

Türkiye Okul sporları Federasyonu 2012 faaliyet programı kapsamında düzenlenen Taekwondo Yıldızlar ve Gençler il birinciliği müsabakaları 14 Mart 2012 tarihinde 17 Temmuz Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

 

Taekwondo Yıldızlar ve Gençler il birinciliği müsabakaları 14 Mart 2012 tarihinde 17 Temmuz Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplam da 17 okuldan 92 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda dereceye giren sporcuların ödülleri İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rasim Ünal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Emre Aydemir, Türkiye Taekwondo Federasyonu Bolu Temsilcisi İlhan Şimşek ve Taekwondo spor dalında aktif olan spor kulüplerinin yetkilileri tarafından verildi.

Yapılan açıklamada “İl Birinciliği müsabakalarında dereceye girerek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan sporcuları Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak tebrik ediyor ve şampiyonada başarılar diliyoruz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128