Taekwondocularımız Yozgat’ta ter döktü

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Taekwondo Yozgat İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iller arası Yozgat Tekvando şampiyonası hafta sonu oynanan müsabakalar ile tamamlandı. Müsabakalarda...

Taekwondocularımız Yozgat’ta ter döktü

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Taekwondo Yozgat İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iller arası Yozgat Tekvando şampiyonası hafta sonu oynanan müsabakalar ile tamamlandı. Müsabakalarda Bolulu sporcularda yarıştı.

 

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Taekwondo Yozgat İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iller arası Yozgat Tekvando şampiyonası Yozgat’ta yapıldı. Bozok Spor Salonu’nda Bolu, Yozgat, Ankara, Tokat, Sivas, Kırşehir, Aksaray, Amasya, Kütahya, Karaman, Erzurum, Kayseri, Samsun, Kırıkkale, Kastamonu olmak üzere toplam 15 ilin katıldığı turnuva minikler, yıldızlar ve gençler olmak üzere 3 kategoride 9 sıklette yapıldı. Turnuvaya Miniklerde 169, Yıldızlarda 109 ve gençlerde 113 olmak üzere toplam 391 kız ve erkek sporcu katıldı. Turnuvada Tekvando federasyonu tarafından görevlendirilen 15 ve Yozgat’ta görev yapan 3 olmak üzere toplam 18 hakem görev yaptı. Müsabakalar sonunda takım halinde değerlendirilen turnuvada kendi kategorilerinde birinci olan takımlara kupa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER