Takım kaptanı hem kupayı hem de tatlıyı kaptı…

2 aydır 14 takımın kıyasıya mücadelesine sahne olan Bolu Büyük Erkekler Voleybol Ligi 09 Haziranda oynanan final ve 3. lük maçı ile ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Final müsabakasında rakibi Kıbrıscıkspor'u (ARÇELİK) 3-1 ile geçen Polisgücü Spor Kulübü 2014-2015 sezonunda şampiyonluğa ulaştı. Polis Gücü takımı maçın ikinci setinde sakatlanıp hastanelik olurken tedavisinin ardından evine gönderildi. Polis Gücü takımı ise şampiyonluk kupasını kazanmasının ardından soluğu takım kaptanı olan Şube Müdürü A. Vahap İlker Selçuk’un evinde alarak güzel bir jest yaptılar.

 Takım kaptanı hem kupayı hem de tatlıyı kaptı…

Haber: Kasım ŞAHİN

 Bolu Büyük Erkekler Veteranlar Voleybol ligi biricisi olan Polis Gücü takımı şampiyonluğu 17 Temmuz Spor salonunda büyük bir coşkuyla kutladıktan sonra sakatlanarak önce hastanelik olan daha sonra da tedavisi için evine gönderilen takım kaptanı şube müdürü Selçuk’un evine giderek güzel bir jestte bulundular.

 Şampiyon takım kaptanlarına önce baklava ikramında bulunduktan sonra şampiyonlukta büyük emeği geçen kaptanlarına şampiyonluk kupasını hediye ettiler. Bu durum karşısında  büyük bir mutluk yaşayan Selçuk, takım arkadaşlarıyla birlikte baklavayı yiyip tatlı tatlı sohbet ederek şampiyonluğu ikinci kaz kutlamış oldular.


Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128