Tam 1 yıl sonra kadroya girdi!

Boluspor'un tecrübeli oyuncusu Erman Ergin geçtiğimiz sezon 10 Ekim'de deplasmanda oynanan Karşıyaka maçında sakatlanmış, o günden bu yana kadro yüzü görememişti. Tecrübeli oyuncu tam bir yıl sonra yeniden...

Tam 1 yıl sonra kadroya girdi!

Boluspor'un tecrübeli oyuncusu Erman Ergin geçtiğimiz sezon 10 Ekim'de deplasmanda oynanan Karşıyaka maçında sakatlanmış, o günden bu yana kadro yüzü görememişti. Tecrübeli oyuncu tam bir yıl sonra yeniden ilk 18'e girmesine rağmen Adanaspor maçında yer alamadı.

 

Kırmızı-beyazlı ekibimizin 2009-2010 sezonunda kadrosuna kattığı ve bu yıl 3'üncü sezonunu ekibimizde geçirecek olan Erman, geçen yıl deplasmanda oynanan 6. hafta karşılaşmasının 73'üncü dakikasında sakatlanarak sezonu ligin başında kapatmıştı. Tecrübeli oyuncu geçirdiği operasyonun ardından Boluspor'la birlikte bu sezonun hazırlık kampında iyi çalışmasına rağmen yeni yeni eski formuna kavuşmaya başladı.

Forma bekliyor

Taraftarın da en çok sevdiği isimlerden olan Erman, son oynanan ve 1-0 kazandığımız Adanaspor maçında Cihat hoca tarafından 18 kişilik kadroya alınırken,  tecrübeli solak tam 1 yıl sonra ilk kez ismini kadroya yazdırabildi. Zorlu maçta Cihat hoca Erman'a saha içinde görev vermezken, lige verilen ara ile birlikte Erman'ın Göztepe maçında hocasından görev alması bekleniyor.

Arkadaşlarına moral verdi

Adanaspor maçı boyunca saha içinde olduğu gibi arkadaşlarına sürekli moral veren Erman pozisyonlarda yerinde duramazken, attığımız gole en çok sevinen isimlerdendi. Tecrübeli oyuncu çaçın bitiş düdüğü ile birlikte takım arkadaşlarını tek tek kutladı.

 

Kaynak: www.spor14.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128