Taraftar gruplarından ortak açıklama

Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmek için çalışmalarını sürdüren Boluspor yönetimine yapılan transferler sonrasında taraftardan tam destek geldi. Ortak bir açıklama yapan taraftar grupları "Biz taraftar olarak her yönetimin sonuna kadar arkasındayız, tek şartımız Boluspor'umuzun zarara uğramamasıdır" dedi.

 Taraftar gruplarından ortak açıklama

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor transfer dönemini oldukça hareketli geçerken bu transferler sonrasında taraftarların da yüzü gülmeye başladı ve yönetime destek vererek birlik beraberlik mesajı verildi.

İşte o açıklama;  Geçirdiğimiz başarısız sezonlardan sonra görmekteyiz ki Boluspor'umuz da olumlu gelişmeler olmakta. Biz taraftar olarak her yönetimin sonuna kadar arkasındayız, tek şartımız Boluspor'umuzun zarara uğramamasıdır. Hem şehrin ileri gelenleri, sayın valimiz, sayın siyasetçilerimiz, mülki amirlerimiz, iş adamlarımız ve biz taraftarlar taşın altına elimizi değil gövdemizi koymalıyız. Unutmayalım ki yolu olmayan toprak sahalardan, haritada yeri bulunmayacak ücra köşelerden buralara geldik. Artık birlik beraberlik zamanıdır, küskünlükleri bitirme zamanıdır. Bir simidi bölüşüp, biber gazlarını birlikte yediğimiz 7'den 70'e herkesi maratonun ortasını bekliyoruz. Biz taşın altına gövdemizi koyuyoruz ve tüm Bolusporluları maratonun ortasına Bolusporumuzu koşulsux şartsız desteklemek için bekliyoruz. O sene bu sene olsun.

Saygılarımızla.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128