Taraftar kombineleri bekliyor

Transfer dönemine gümbür gümbür girerek yerel ve ulusal basının gündemine oturan Boluspor'da yüzler gülüyor. Fuat Çapa ile anlaşılmasının ardından 2 yabancı bir gurbetçi oyuncuya imza attırarak hedefini açıkça ortaya koyan Bolusporda taraftar açıklanacak yeni sezon kombine bilet fiyatlarını ve Andre Santos formalarını bekliyor.

 Taraftar kombineleri bekliyor

Haber: Volkan YILMAZ

Fenerbahçe'de bir dönem forma giyen Brezilyalı oyuncu Andre Santos transferi ile de gündemi sarsan kırmızı beyazlı ekibe sosyal medyada taraftarından destek yağıyor. Çarıkcı ve ekibinin ilk transfer hamlelerinden oldukça memnun olan kırmızı beyazlı taraftarlar hemen yeni sezon formaların basılmasını beklerken, kombineye de bu sezon oldukça ilgi olacak mesajını veriyorlar.

Sonraki transferleri görün siz...

Boluspor yönetiminin bu sezon iddialı bir forma reklamı ile çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Başkan Çarıkcı'nın yakın çevresine kombineler konusunda ise henüz erken olduğunu daha sonra yapılacak transferlerle Boluspor taraftarını heyecanlandıracak isimlerle bu sezon mutlu edeceklerini ifade ettiği öğrenildi.  Kombinelerin Temmuz ayı sonuna doğru satışa çıkması beklenirken yeni formaların bir kaç hafta içinde hazırlanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYDIN YILMAZ
AYDIN YILMAZ - 4 yıl Önce

kim kombine alacakmış. ben son 3 senedir kombine alıyordum. bu sene almayacağım. bedavacı yarenlere verin kombineleri!!!!

SIRADAKİ HABER