Taraftar şampiyonluk istiyor

PTT 1.Ligi 20.haftasında Bolu Atatürk Stadyumunda Adana temsilcisi Adana Demirspor’u konuk kırmızı beyazlı ekibimiz Boluspor’da seneler önce yapılan tezahürat bu kez de ilk resmi müsabakasına çıkan teknik direktör Fatih Tekke’ye yapıldı.

 Taraftar şampiyonluk istiyor

PTT 1.Ligi 20.haftasında Bolu Atatürk Stadyumunda Adana temsilcisi Adana Demirspor’u konuk kırmızı beyazlı ekibimiz Boluspor’da seneler önce yapılan tezahürat bu kez de ilk resmi müsabakasına çıkan teknik direktör Fatih Tekke’ye yapıldı. Maç sonunda Fatih Tekke’yi tribünlere çağıran taraftarlara oyuncuları ile birlikte giden Tekke’ye Şampiyon Yap Bizi Cehennem’de Yak Bizi“ dediler. Bu tezahuratlardan sonra yine oyuncularını işaret eden Tekke başarı için söz verdi.


Bu sezonki en kalabalık taraftar sayısına ulaşıldı

PTT 1.Ligi 13.haftasında Bolu Atatürk Stadyumunda Adana Demirspor’u konuk eden kırmızı beyazlı temsilcimiz Boluspor’da sezonun belki de en kalabalık taraftar sayısını bu karşılaşmada gördü.


PTT 1.Ligi 13.haftasında Bolu Atatürk Stadyumunda Adana Demirspor’u konuk eden kırmızı beyazlı temsilcimiz Boluspor’da sezonun belki de en kalabalık taraftar sayısını bu karşılaşmada gördü. Deplasman tribünü biletleri günler öncesinden alan Adana Demirspor taraftarları takımlarını desteklerken Bolu Atatürk stadyumunda toplam biletli seyirci sayısı 1977 olarak kayıtlara geçti. Karşılaşma boyunca müthiş bir destek veren Boluspor taraftarları maç sonunda takımı tribünlere çağırarak alkışlarken Fatih Tekke’yi de tribünlere çağırdı. Maraton Tribününde yer alan taraftarlar tarafından büyük alkış alan takım ve Fatih Tekke başarı için söz verdiler.SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128