Taraftar sessizliğini bozdu

Bolusporlu taraftarlar uzun bir zaman sonra ilk kez sessizliğini bozdu ve Boluspor yönetimine 50. Yılda "saygılarımızla" adında yayınladıkları ağır bir yazı ile gönderme yaptı. Bolusporluluk terbiyesi ile bugüne kadar sustuklarını belirten Boluspor taraftarları “Bugüne kadar sergilediğimiz tutum ve davranışlarımız hiç kimsede 'biz istediğimizi yaparız, hesap soran da yok' düşüncesi uyandırmasın” şeklinde konuştular.

 Taraftar sessizliğini bozdu

Bolusporlu taraftarlar açıklamalarında şunları söylediler; Her sene büyük umutlarla sezona başlayan camiamız alınan sportif sonuçlardan sonra hüsrana uğramaktadır. Şampiyonluk umutları ile başlayan yolumuz önce ilk altı sonra küme düşmeme hedefine dönmektedir. Aynı filmi izlemekten sıkıldık. Ne sportif başarı, ne ekonomik rahatlık, ne de tesisleşme var. İyi giden alt yapı takımlarımızı bile çekemeyen, başarısına engel olmaya çalışanların varlığını duyuyoruz. Bugüne kadar görev alan yönetimlere sonsuz destek verdik, milyon dolarları alan futbolculara sebat ettik. Aldığımız Bolusporluluk terbiyesi ile bugüne kadar sergilediğimiz tutum ve davranışlarımız hiç kimsede 'biz istediğimizi yaparız, hesap soran da yok' düşüncesi uyandırmasın.

 

Herkesin bir sabrı var! Boluspor'un menfaatleri için bu saatten sonra herkes üzerine düşeni yapsın. Yapamayan da bayrağı devretsin. Açık ve net; simsar menejerleri, ruhsuz futbolcuları, iş bilmez yöneticileri kulüpte görmek istemiyoruz. Futbolcuya milyonlar, menejerlere binler verenler alt yapı takımlarını görmüyorlar mı?

 

Halı sahada bile soyunma odasına giremeyecek futbolcu ve teknik heyeti Boluspor çatısı altına sokacak herkesin karşısındayız. Sezonun 2. haftasında alınacak 3. sınıf teknik heyet, futbolcu rezaletini izlemektense, A takımın senelerdir yakalayamadığı sportif başarıyı kazanan alt yapımızdaki pırıl pırıl genç kardeşlerimizi sahada görmek isteriz. Ne zaman teknik heyet, kadro, transfer belli olacak? Yine sezon başladıktan sonra elde kalanlarla 50. yılımızda küme düşmemeye mi oynayacağız?

 

Bu kulübü zarara uğratmayacaklar yönetecek, bu formayı hak edenler giyecek ve bizler Boluspor taraftarları olarak özlediğimiz Boluspor'u görene kadar mücadelemize,  demokratik tepkimize devam edeceğiz.

 

Yüzümüze gülüp, kuyumuzu kazmaya çalışanlara, sırtlarını sıvazladıkları şahsiyetler ile Boluspor taraftarını aynı cümlede dahi kullanmamalarını tavsiye ederiz.

 

KRAVATLILAR, ŞORTLULAR GİDER ! ATKILILAR KALIR.

 

Bolulu Yarenler, 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği, Cadde 14, Boluspor Taraftarlar Derneği

SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 19:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıdvan
Rıdvan - 5 yıl Önce

taraftar istediği kadar bağırsın.50.nci yılımızda yine düşmemeye oynayacağımızın en güzel göstergesi alınan hocadır.kariyeri belli ümit ozatla halimiz yine perişan olacak gibi görünüyor.

Seyfi Alp
Seyfi Alp - 5 yıl Önce

taraftara teşekkürler... bolusporun vefakar taraftarı ve onların kurdukları birliğin bu içten mesajını umarım yönetim de anlamıştır. bolusporun sahipsiz olmadığını göstermesi bakımından çok zamanında bir açıklama. teşekkürler cesur yürekli adamlar..

SIRADAKİ HABER

banner128