Taraftardan Başkan Abak'a sert tepki

Boluspor taraftar dernekleri ve grupları akşam saatlerinden yaptıkları açıklama ile Boluspor Kulübü başkanına sert bir tepki verdi. Açıklamada kongrede başta kulübün borcu olmak üzere bir çok konuda da sorularının olacaklarını ifade ettiler.

 Taraftardan Başkan Abak'a sert tepki

Boluspor taraftar dernekleri Yarenler , Cadde 14 ve Boltarder tarafından yapılan ortak açıklamada “Biz armamıza destek veririz, kişilere değil” derken başkana itafen verilen demeçte “Abak ve yönetimine kongrede borcun ne kadar olduğu, benzinlik arazisi, kirası gibi mali konularda tarafımızdan sorulacaktır.” şeklindeki açıklamaları şu şekildedir.

Hani şampiyonduk?

Bizim için Boluspor Kulübü başkanlığı sıfatlarını taşımayan kişi sürekli demeçler vererek hayal satmayı sürdürmektedir. Şu puanı alırsak böyle, bu puanı alırsak şöyle olur hesabını lig bitmek üzereyken yapmak vizyonsuzluktur. Hani şampiyonduk? Daha lig bitmeden elinde futbolcuyu satmak için açıklama yapmak zaten inançsızlığın göstergesidir. Soytarı dediği taraftardan destek bekleyenlere söyleyelim; biz armamıza destek veririz, kişilere değil. Her demecinde paradan, puldan bahseden Savaş Abak ve yönetimine kongrede borcun ne kadar olduğu, benzinlik arazisi, kirası gibi mali konularda tarafımızdan sorulacaktır. Spor Merkezi

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128