Taraftarlar Samsun’a çıkarma yapıyor

Boluspor PTT 1’nci ligde oynadığı iki karşılaşmada 4 puan toplayarak 2014-2015 futbol sezonuna iyi başladı. Kırmızı-beyazlılar, ligin 3’ncü haftasında Cumartesi günü saat 19.00’da Samsunspor ile deplasmanda karşılaşacak. Bu karşılaşma öncesi kırmızı beyazlı taraftarlar Boluspor’u deplasmanda da yalnız bırakmayacak.

 Taraftarlar Samsun’a çıkarma yapıyor

Ligde oynadığı 2 karşılaşmadan 4 puan çıkaran kırmızı beyazlılar, gözünü Samsun’a dikti. Boluspor, tüm hesaplarını zorlu deplasmandan puan veya puanlarla dönme üzerine yapıyor. Kırmızı beyazlıların geçtiğimiz hafta kendi sahasında aldığı 4 farklı galibiyet kırmızı beyazlı taraftarları da harekete geçirdi. Edinilen bilgiye göre, Boluspor 1965 Taraftarlar Derneği, Yarenler Taraftar Derneği ve Cadde 14 grubu Samsun’da, Boluspor’u destekleme kararı aldı. Bu kararın ardından yaklaşık olarak 3 otobüs kırmızı beyazlı taraftar, hafta sonu deplasmanda oynanacak olan maçta Boluspor’u destekleyecek.

Boluspor 1965 Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç, Samsunspor maçına gitmek isteyen taraftarın isimlerini 1965 Taraftarlar Derneğine yazdırmaları gerektiğini söyledi. Büyüktopaç ayrıca Passolig’i olmayan taraftarların kesinlikle Samsun’a götürülmeyeceği ve gitseler bile maça giremeyeceklerini belirtti. Gitmek isteyen taraftarların biran önce Passolig kartlarını almaları gerektiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER