Taraftarlardan Dev Anket

Boluspor’un şirketleşmesi ve kulübün başına Oktay Ercan’ın başkan olarak gelmesi yönünde ortak açıklama yayınlayan Boluspor taraftarları sosyal medya üzerinden bir anket başlattı.

Taraftarlardan Dev Anket

Haber: Esra Öztürk

Boluspor Taraftar Sayfası üzerinden gerçekleştirilen dev ankette taraftarlara kulübün şirket olup, olması sorusu soruluyor. Anketin sonuçlarının kongreden 1 gün önce açıklanacağı bildirilirken, yapılan açıklama ise şöyle: “Bilindiği üzere 15 Haziran 2019 Cumartesi günü Bolusporumuzun geleceği açısından çok önemli bir kongre gerçekleşecek. Bu önemli kongre öncesi ise kamuoyunu en çok meşgul eden konu Bolusporumuzun şirket olup, olmaması konusu. Bolusporumuz şirket olsun mu? Olmasın mı? "Anketimiz 14 Haziran 2019 Cuma akşamı saat 17:00"ye kadar açık kalacaktır."

Erdal Tanrıverdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
idris  aytar
idris aytar - 3 ay Önce

Şirketleştikten sonra bir iki yıl içinde batan,amatör liglere düşen bir çok eski süperlig takım örnekleri varken hangi akla hizmet şirketleşme ieteniyor,isteyen kim? Araplar ile iş yapan bir iş adamı.Hayır kardeşim kalsın ama vizyonu olan kendini değil Boluspor'u düşünen bir başkan ve ekibi gelsin.Bir de 50-60 kişilik ymnetim kadrosu değil,15-16 kişilik iş bilen bir yönetim kadrosu yeter,selamlar.

SIRADAKİ HABER

banner133

banner129