Tarsus İdmanyurdu Gerede’ye gelecek

Yeni sezon hazırlık çalışmaları kapsamında kamp çalışmalarını gerçekleştirmek üzere Tarsus İdmanyurduspor, Gerede’ye gelecek.

 Tarsus İdmanyurdu Gerede’ye gelecek

Tarsus İdmanyurdu Kulüp Başkanı Akdağcık, takımın kamp çalışmalarının 19 Temmuz’da Burhanettin Kocamaz Tesisleri’nde başladığını kaydederek, ikinci etap kamp çalışmalarına Gerede’de devam edecekleri bilgisini verdi.

Akdağcık, basına yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı’na kadar Tarsus’ta devam edecek çalışmaların ardından, bayramın 3. günü takımın Gerede’de ikinci etap için kampa gireceğini ifade ederken, transfer çalışmalarına da değindi. Transfer çalışmalarıyla ilgili olarak kısa bir açıklama yapan Akdağcık, “Transfer çalışmalarımız, son aşamasına gelmiş bulunuyor. Üç mevkideki eksiklerimizi giderdikten sonra, transferi kapatmış olacağız. Hafta içerisinde Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile bir araya geldik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk, bize yardımcı olacaklarına söz verdiler. Gelişmeleri önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz. Bu sezon maçların nerede oynanacağı, kamuoyunda çok merak edilen konulardan birisidir. Bu konuda netleşen bir durum yok ve neticede çalışmalarımız devam ediyor. Şartlar müsait hale gelirse, Tarsus Şehir Stadyumu’nda oynamayı arzu ediyoruz. Bu konu hakkında milletvekilimizle de görüşüp desteğini istedim, o da gereken ilgiyi gösterdi. Şehir stadyumu hazır hale getirilecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2013, 21:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
faruk damar
faruk damar - 8 yıl Önce

allah yardımcıları olsun,mali sıkıntılar aşılırsa tarsus gurubunda başarılı olacagına inanıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124