TATANGALARA 450 BİLET!

Boluspor'un pazar günü sahasında oynayacağı Sakaryaspor maçı öncesi rakip takım taraftarı ile bu karşılaşmada olacak. İl Güvenlik Kurulu kararı ile rakip takım seyircisine 450 kişilik yer ayrıldığı öğrenildi....

TATANGALARA 450 BİLET!

Boluspor'un pazar günü sahasında oynayacağı Sakaryaspor maçı öncesi rakip takım taraftarı ile bu karşılaşmada olacak. İl Güvenlik Kurulu kararı ile rakip takım seyircisine 450 kişilik yer ayrıldığı öğrenildi.

 

Bank Asya 1.Lig ‘in 2. Haftasında Bolu Atatürk Stadında oynanacak Boluspor, Sakaryaspor karşılaşması için Sakaryaspor’lu taraftarlara 450 kişilik yer ayrıldı.

Bolu İl Güvenlik Kurulunun maç ile ilgili yaptığı toplantı sonrası aldığı karar ile ilgili Sakaryaspor'a gönderilen yazıda “18 Eylül Pazar günü Bolu Atatürk Stadında oynanacak olan Boluspor-Sakaryaspor karşılaşması ile ilgili olarak, yapılan İl Spor Güvenlik kurulu toplantısında müsabakanın oynanacağı Bolu Atatürk Stadyumunun, misafir seyirci için ayrılan kısmının 450 kişilik olduğu, bu sebeple misafir takımı izlemek üzere Bolu iline gelecek, taraftar sayısının 450 kişiden fazla olması durumunda, fazla gelen Sakaryaspor taraftarının şehre alınmayarak maç bitimine kadar şehir dışında bekletileceği” belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128