Teknik direktörlüğe üç aday daha

Kırmızı beyazlı ekipte yeni yönetimin görev dağılımı henüz resmi olarak açıklanmasa da yönetim hoca arayışlarını hızlandırmaya başladı. Transfer komitesi son olarak listesine Yusuf Şimşek, Bayram Bektaş ve Tayfur Havutçu’yu aldı. 3 isim de Beşiktaş’ın eski futbolcusuydu.

 Teknik direktörlüğe üç aday daha

Haber: Volkan YILMAZ

Genç hoca ile görüşmelerin sürdüğü öğrenilirken tarafların şartlarını ortaya koyduğu ancak net kararın verilmediği öğrenildi. Hoca listesinde bir çok ismin yer aldığı Boluspor'da başkan necip Çarıkcı ve ekibinin kırmızı beyazlı ekibi zirveye taşıyacak bir hoca için toplantı üstüne toplantı yaptığı adaylarla sürekli irtibat halinde oldukları öğrenildi. Bektaş PTT 1. liginde bu sezona Elazığspor ile başlamış daha sonra Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u çalıştırmıştı.

Diğer isim Yusuf Şimşek

Kırmızı beyazlı ekibin bir başka hoca adayı ise Yusuf şimşek oldu. Antalyaspor'u süper lige taşıyan bu sezon Karşıyaka'da bekleneni veremeyen Şimşek ile görüşüldüğü iddiaları da son günde Boluspor'un gündemine düşen bir başka haber oldu.

Tayfur Havutçu da gündemde 

Beşiktaş’ın eski Teknik Direktörü Tayfur Havutçu’yu Malatyaspor ve Boluspor istiyor. Havutçu’ya iki talip Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Tayfur Havutçu’yu PTT 1. Lig temsilcisi iki takım istiyor. Malatya ve Bolu’nun listelerinin en başına deneyimli teknik adamı koydukları kaydedildi. Bazı Katar kulüplerinin de Tayfur Havutçu ile temas halinde olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan koçak
orhan koçak - 4 yıl Önce

üçü de .... bolusporun parası çok herhalde bunlardan biri veya bunlar gibi biri gelirse takım bir alt kümeye düşer, neden takımı sezon başında cüneyt hocaya vermiyorsunuz? sora bu hocalara ver parayı başarı yok aman cüneyt hoca sen bilirsin, bizi kurtar...masalı

SIRADAKİ HABER

banner128