Teniste ödüller sahiplerini buldu

Abant Tenis İhtisas Kulübünün 23 Nisan’a özel düzenlediği 23 Nisan Tenis Turnuvasını kazanan sporcular gerçekleştirilen törenle madalyalarını aldı.

Teniste ödüller sahiplerini buldu
 

Haber: Esra Öztürk

Abant Tenis İhtisas Kulübü 23 Nisan Tenis Turnuvası gerçekleştirildi. Turnuvaya 36 çocuk, 54 bayan ve 32 erkek olmak üzere toplam 122 sporcu mücadele etti. Sporcular 7 kategoride mücadele etti. 23 Nisan Tenis Turnuvası madalya töreninde konuşan Bolu Barolar Birliği Başkanı Av. Ferit Atalay “Bundan yaklaşık 20 yıl önce Bolu Çimentonun, Bolu Belediyesinin ve bir grup tenis severin desteği ile Karaçayırda devletin tesislerini kullanarak bir tenis grubu kurduk. Tenis kulübü Bolu Çimento tarafından oluşuyordu. Daha sonra hekim arkadaşlar ve bizler katıldık. Yavaş yavaş ve emekli emekliye büyüdük. Son zamanlarda Bakanlığın, Bolu Belediyesinin, Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğünün ve bir takım kurumların katkılarıyla ortaya çıkan kapalı ve açık spor salonlarıyla Bolu tenise sahip çıkıyor. İnsanlarımız büyük bir keyif alır oldu. Özellikle 8 ve 10 yaşından itibaren tenis oynayan çocuklarımızı gördükçe büyük bir kıvanç duyuyorum. Bu vesile ile Bolu Belediyesinin desteğiyle ilimizde bir turnuva gerçekleşti. Bu yarışmaların kazananı yok. Bu yarışmanın kazananı hepimiziz ve hepinizsiniz” dedi. 23 Nisan Tenis Turnuvasında dereceye giren sporcular şu şekilde;

Beginer Minik Erkekler

1. Beren Dikmen

2. Gökmen Demir

Beginer Minik Kızlar

1. Duru Özfidan

2. Beraksu Kurtuluşu

Beginer Çocuklar

1. Berkay Kurşun

2. Çağrı Aydoğan

Genç Bayanlar

1. Nihal Durukan

2. Ebran Kabasakal

Genç Erkekler

1. Ahmet Bahşi

2. Oğuz Emre Çolak

Beginer Bayanlar

1. Kader Topal

2. Yasemin Kaya

Masters Bayanlar

1. Sena Hasankaya

2. Buse Çağlaroğlu

Maters Erkekler

1. Uğurcan Özer

2. Gürkan Taşkoparan

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahi Çolak
Selahi Çolak - 2 yıl Önce

ttuturturnturnuturnuvturnuvaturnuvayturnuvayoturnuvayı düzenleyen ve bizlere tenis oynama imkanı sunan abanttenis ihtisas kulübüne teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER