Tepki çığ gibi büyüyor

ALBİMO Alanyaspor'un Osmanlıspor ve Boluspor maçlarını yöneten hakemler Suat Arslanboğa ve Koray Gençerler Alanya'da "İstenmeyen Hakemler" ilan edildi.

 Tepki çığ gibi büyüyor

Albimo Alanyasporlu taraftarlar, Osmanlıspor maçında çok kötü bir performans ortaya koyan Suat Arslanboğa ve Boluspor maçındaki yanlış kararlarıyla herkesin tepkisini çeken Koray Gençerler'i maçlarda istenmeyen hakemler ilan etti. Sosyal medyada her iki hakemi yanlı kararlar vermekle suçlayan taraftar, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) bu hakemleri bir daha ALBİMO Alanyaspor'un maçlarında görevlendirmemesini istedi. Taraftar, iki hakemin bir an önce düdüklerini asmaları tavsiyesinde bulundu. Osmanlıspor maçında 10 bin TL ceza verilen ALBİMO Alanyaspor'un yine Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilmesi bekleniyor.

MHK'YA ŞİKÂYET

Hakemlerin kötü yönetimi karşısında bugüne kadar son derece saygılı ve ölçülü davranan ALBİMO Alanyaspor Yönetim Kurulu, Osmanlıspor maçının hakemi Suat Arslanboğa ve Boluspor maçının hakemi Koray Gençlerler'i Merkez Hakem Komitesi (MHK) ve TFF'ye şikayet edecek. ALBİMO Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu "Takımımızın hakkını kimseye yedirtmeyiz. Bu iki hakem hakkında gerekli şikâyetlerimizi yapacağız. Ayrıca takım olarak kendi eksiklerimizi gidermek için çalışmalara başladık" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2014, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
ertuğrul şahinoğlu
ertuğrul şahinoğlu - 6 yıl Önce

bizim maçlarımızı kötü yönetildiği maçlarla ilgili kamu oyu oluştursak daha iyi olmazmı acaba?

SIRADAKİ HABER