TERİM BOLU’DA İNCELEME YAPTI

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yapmayı planladığı tesisler için Bolu’da bulunan arazilerde incelemelerde bulundu. Terim, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Boluspor Başkanı Savaş Abak’tan tesis yapılabilecek araziler hakkında bilgi aldı.

 TERİM BOLU’DA İNCELEME YAPTI

 Türkiye Futbol Federasyonu’nun kamp merkezi için yapmayı planladığı tesisler için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim,  Bolu’da incelemelerde bulundu. Terim ilk olarak Boluspor Başkanı Savaş Abak’ı işyerinde ziyaret etti. Daha sonra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Boluspor Başkanı Sava Abak ve Bolusporlu yöneticilerle Gölcük Tabiat Parkı’nda öğlen yemeği yiyen Fatih Terim, ardından tesis yapılabilecek arazilerde incelemelerde bulundu.

 Seben Taşlıyayla Göleti, Aladağlar Yaylası bölgesinde bulunan arazilerde inceleme yapan Fatih Terim, arazi ve hava şarları konusunda da yetkililerden bilgi aldı. Arazilerden bol bol resim çeken Terim sık sık not aldı. Terim tesislerle ilgili kararını federasyon yetkilileri ile paylaşacak. KAYNAK: Özgür Bolu

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128