Teşekkürler Boluspor Taraftarları!

Boluspor kulübü resmi internet sitesinden açıklama yaparak “Taraftarlık, iyi günde de kötü günde de takımın yanında olmak ve sevdiği renklere destek vermektir” dedi.    Boluspor kulübü...

Teşekkürler Boluspor Taraftarları!

Boluspor kulübü resmi internet sitesinden açıklama yaparak “Taraftarlık, iyi günde de kötü günde de takımın yanında olmak ve sevdiği renklere destek vermektir” dedi. 

 

Boluspor kulübü yaptığı açıklamada oynanan 5 karşılaşma ile ilgili olarak maçı tribünlerde izleyen taraftarlarına teşekkür ederken, bu ilginin oyunculara da olumlu yansıdığı belirtildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle;

Taraftarlık, iyi günde de kötü günde de takımın yanında olmak ve sevdiği renklere destek vermektir.

Boluspor taraftarı ise bu konuda, her zaman için en güzeli en doğruyu yapmak için çaba göstermekte, bu durumda bizim daha ayrı bir şevkle çalışmamızı sağlamaktadır.

Televizyon kanallarının hemen hemen maçların tamamını canlı olarak vermiş olması, futbolcunun saha da ihtiyaç duyduğu taraftar desteğini azaltmaktadır.

Maçlarımızın televizyonlarda yayınlanmış olması, bizleri de maddi ve manevi olarak etkilemektedir. Ancak diğer takımlara nazaran bizim seyircilerimizin tribünleri biraz daha fazla doldurması ve tribünleri doldurmak için çaba sarf etmeleri, taraftar derneklerimizin bu konu da internet sitelerindeki olumlu yaklaşımları bizleri çok mutlu etmektedir.

Bolusporlu taraftarlarımıza hem bu yönden, hem de futbolcularımızın kendilerine olan güvenlerinin sahada olumlu yansıtabilmeleri için sağlamış oldukları pozitif taraftarlık anlayışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128