Teşekkürler Göztepe Taraftarı

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç, “Göztepe taraftarına gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyoruz” dedi.   Bolusporumuz, Pazar günü deplasmanda...

Teşekkürler Göztepe Taraftarı

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç, “Göztepe taraftarına gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bolusporumuz, Pazar günü deplasmanda Göztepe’yi 1-0 yenerek liderliğini sürdürmesinin ardından, 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç, “Göztepe taraftarına maç öncesinde ve sonrasında gösterdikleri ilgi için teşekkürü borç biliyoruz” dedi.

Göztepe-Boluspor karşılaşması sonrasında Boluspor futbol takımını tribünlere çağırarak alkışlayan ve kırmızı beyazlı taraftarları centilmence ağırlayan Göztepe taraftarına teşekkür eden 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç, “Göztepe gibi mazisi başarılarla dolu bir kulübün centilmen taraftarı tarafından İzmir’de çok güzel ağırlandık. Maç öncesinde ve sonrasında gösterdikleri ilgi için kendilerine teşekkürü borç biliyoruz. Futbolda sonuç ne olursa olsun maç sonunda takımımızı tribünlere çağırmaları bizim çok önemliydi. İnşallah Göztepe’de bu ligde istediği başarıyı yakalayacaktır. Göztepe taraftarını ikinci devrede oynanacak maça bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128