TFFHGD’de kokartlı Müthiş gece

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bolu Şubesi Sezon Sonu Galası ve Kokart Töreni düzenledi.

TFFHGD’de  kokartlı Müthiş gece
 Haber: Gönül Olutürk

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Bolu Şubesi tarafından Sezon Sonu Galası ve Kokart Töreni gerçekleştirildi. Sezon Sonu Galası ve Kokart Törenine TFFHGD Genel Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Başkan Vekili Sayın Ahmet Şahin, TFFHGD Başkan VekiliFIFA Hakemi Sayın Mete Kalkavan, Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Necmi Arman, Sağlık İl Müdürü Yar. Doç Dr. Muhammed Emin Demirkol, Boluspor Eski Başkanı Emin Semercioğlu, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin, Tüfad Başkanı İrfan Ulusan, Boluspor Kulübü Alt Yapı İdari Menajeri Kemal Hatipoğlu, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Beykoz, Rıza Kiniş, H.CahitÇokşirin ve Mitat Ay, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Salih Aktaş, Boluspor Kulübü Antrenörleri Yılmaz Özen ve Fatih Ateş, Kulüp Yöneticileri, Hakem ve Gözlemciler Katıldı. Gala ve Kokart açılışını Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Bolu Şube Başkanı Arif Ergün’ün konuşmasıyla gerçekleştirdi. Başkan Arif Ergün konuşmasında düzenledikleri gecede onları yalnız bırakmayan genel başkan ve vekillerine, bolu protokolüne, kulüp temsilcilerine, hakem ve gözlemci hocalarımıza teşekkür ederken, yeni il hakemi olan arkadaşlara başarılar diledi. Ergün ayrıca bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

FİFA KOKARTLARINI TAKMAYI NASİP ETSİN

TFFHGD Bolu Şubesi başkanı Arif Ergün’den sonra kürsüye çıkan Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, konuşmasında seçimlerdeki desteği için bolu şubesine teşekkür etti. Genel Başkan Arıcı ayrıca yeni il hakemi olan hakemlerimize başarılar dileyerek “bugün kokartını taktığımız bu genç isimlerin ilerde karşımıza FİFA hakemleri olarak çıkıp FİFA kokartlarını takmayı nasip etsin” dedi.

GECENİN SÜPRİZİ ÇAKIR’DAN

Geceni sürprizi ise FİFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır ve ekibinin bolu hakemlerine gönderdiği video oldu. Çakır ve ekibi kameraların karşısına geçerek yayınladığı mesajda  ''Herkese Merhabalar öncelikle Nazik davetiniz için çok teşekkür ederiz ama yurt dışında maçta olacağımızdan dolayı aranızda bulunamayacağız.Öncelikle Arif kardeşimize ve hakem arkadaşlarımıza sevgilerimizi sunuyoruz, Bütün gözlemci hocalarımıza da sevgilerimizi sunuyoruz. Keyifli bir gece olsun, herkese selamla'' ifadelerine yer verdi. Çakır ve FİFA hakemlerinin imzaladığı forma çekilişi sonucunda kazanan Futbol İl Temsilcimiz Cemalettin Metin oldun.

EMEKTAR'A TEŞEKKÜR PLAKETİ 

Karaçayırın emektar ismi karaçayırın babası olarak tabir edilen tesis sorumlusu Mehmet Karaüzüm'e hakemler adına teşekkür plaketini TFFHGD Genel Başkan Vekili ve FİFA Hakemi Mete Kalkavan Takdim Etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER