Tolga Değirmenci kalitesini gösterdi

Boluspor yeni sezon öncesi hazırlıklarına kalabalık bir kadro ile devam ederken genç oyuncu Tolga Değirmenci oynadığı futbolla alkış aldı. Genç oyuncu Ç.Rizespor maçında mücadelesi ile bir adım öne çıktı.

 Tolga Değirmenci kalitesini gösterdi

Boluspor alt yapısına 2010 yılında Trabzon Telekomspor’dan gelen Tolga Değirmenci 2013-2014 sezonu öncesi kampta yıldızı parlayan oyuncular arasında yer almaya başladı. Çaykur Rizespor maçında Ali Güzeldal’ın yerine oyuna giren genç oyuncu performansıyla alkış aldı. Geçtiğimiz yıllarda A2 takımında oynadığı futbol ile dikkat çekip daha sonra geçmiş yönetimler tarafından tecrübe kazanılsın diye 3’üncü liglere kiralık gönderilen Tolga Değirmenci gecen yıl Beşikdüzüspor’da 31 karşılaşmada yar almıştı.

Boluspor’da kamp döneminin başlaması ile birlikte en çok göze batan oyuncular arasında yer alan Tolga Değirmenci çift kale maçlarda gösterdiği mücadelesinin ardından Çaykur Rizespor maçında yakaladığı şansıda iyi değerlendi. Mücadeleci kimliğinin yanı sıra akıllı futbolu ile dikkat çeken genç oyuncu taraftarlardan da alkış aldı. Teknik direktör Ali Beykoz’un kadro oluşumunda öne çıkan genç oyuncu Tolga, Rizespor maçındaki mücadelesi ile öne çıktı.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2013, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER