TRABZONSPOR’A DEĞİL, BOLUSPOR’A GELDİ!

Transfer sezonunda hep A takıma transfer yapmak isteyen kırmızı-beyazlı yönetim bir taraftan da geleceğin yıldızlarını Boluspor’a kazandırıyor. Boluspor Transfer komitesi Trabzonspor’unda çok istediği Telekomspor’lu...

TRABZONSPOR’A DEĞİL, BOLUSPOR’A GELDİ!

Transfer sezonunda hep A takıma transfer yapmak isteyen kırmızı-beyazlı yönetim bir taraftan da geleceğin yıldızlarını Boluspor’a kazandırıyor. Boluspor Transfer komitesi Trabzonspor’unda çok istediği Telekomspor’lu Enes İç’i Bolu’ya getirdi.

 

Trabzonspor’un da gündeminde olan Trabzon Telekomspor’lu Enes İç artık Boluspor’lu. Uzun uğraşlar sonucunda Karedeniz temsilcisinin elinden alarak Boluspor’lu yapılan Enes İç sabah ve akşam olmak üzere A takımla antrenmanlara çıktı. Karadeniz temsilcisi, Bordo-mavililerin mutlak kadrolarına almak istedikleri oyuncu Enes’in ailesi ve kendisi Boluspor’u seçti. Boluspor’un Karadeniz temsilcisi olup, Karadeniz de sayısız karşılaşmaları takip eden Murat Beyazıt büyük uğraşlar sonrası genç oyuncuyu Boluspor’a getirdi. Genç oyuncu sabah ve akşam yapılan A takım antrenmanlarına katıldı.

Genç futbolcu çalışmalara geç katılan Gencer ile birlikte yardımcı antrenör Yılmaz Özen nezaretinde düz koşu yaptı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128