Transferler onlardan sorulacak

Boluspor'da yeni sezon hazırlıkları öncesinde görev dağılımı yapılırken, bu sene transferlerden sorumlu isimlerde belli oldu. Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı başkanlığında yapılan toplantı sonrasında transfer komitesine giren isimler açıklandı.

 Transferler onlardan sorulacak

Haber: Volkan YILMAZ

Başkan Necip Çarıkcı transfer komitesine her dönem beraber çalıştığı Boluspor'a bir çok önemli futbolcuyu kazandıran Osman Gürsoy'u, yurtdışı bağlantıları oldukça iyi olan Bayram Ali Aydoğanlı'yı yine görev süresince beraber çalıştığı isim aynı zamanda Mehmet İnceayan döneminde transferin başındaki isim Seçkin Kavarna'yı, Boluspor'un emektar yöneticilerinden ve başkan Çarıkcı'nın vazgeçemediği isimler Metin Kumaş ve Sefa Meral'i, genç yöneticilerden Murat Ünsal'ı yine Boluspor'da çeşitli görevlerde bulunan Ahmet Ardıhan'ı ve alt yapıda bir çok yaş gurunda hocalık yapan Hakkı Öztabağ'ı aldı.

Önce Teknik Direktör

Transfer komitesinin görev dağılımı yapılır yapılmaz hoca konusu için görüşmelere başladığı, hocayı imza attırıp güçlü bir kadro için kolların sıvanacağı öğrenildi.  

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2016, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128