Trial Şampiyonası nefesleri kesti

2016 Türkiye Trial Şampiyonası 4. Yarışı Bolloff hafta sonu Bolu’nun Karaköy mahallesinde gerçekleşti. 9 takımın katıldığı yarışta pilotların ve araçlarının performansları nefesleri kesti.

 Trial Şampiyonası nefesleri kesti

HABER: FARUK ÇİDEM

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele ettiği ‘trial’ branşında, sporcular hafta sonu Bolu’da performanslarını sergilediler.

2016 Türkiye Trial Şampiyonası 4. yarışı, 20-21 Ağustos tarihlerinde kısa adı BOLOFF olan Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından Bolu Belediyesi katkılarıyla Karaköy’de gerçekleştirildi. 10 adet kapıdan oluşan ve toplam 500 metre uzunluğundaki etapta, ekipler su geçişi, çamur geçişi, kaya geçişi ve orman tırmanışı olmak üzere farklı teknikler ile zamana karşı mücadele ettiler.

20 Ağustos Cumartesi günü başlayan ve 21 Ağustos Pazar günü son bulan şampiyonaya Bolu halkının büyük ilgisi vardı. Derin çukurlardan çıkmak için imkanlarını sonuna kadar zorlayan pilot ve araçlarını cep telefonlarıyla kayda alan vatandaşlar, araçların tehlikeli denemelerinde nefeslerini tutarak şampiyonayı izlediler.

2016 Türkiye Trial Şampiyonası 4. Yarışında yarışan takımların isimleri ise şu şekilde:

TEXOFF, MODERATÖR, KAYALAR, KİNGOFF TRİAL TEAM, TEAM MOBİL 1, AYDOFF TRİAL TEAM, AVC-AVT TEAM, MAGNUM MOTORSPORT, BETA GROUP


Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2016, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER