Tribünden mesaj verdiler

Gerede Halil Nom Ortaokulu öğrencileri, hafta sonunda oynanan Boluspor-Kayseri Erciyesspor karşılaşmasını Boluspor’un misafiri olarak izledi ve “Sigaradan Bizi Koruyun” yazılı pankart ile dikkatleri çekti.   Gerede...

Tribünden mesaj verdiler

Gerede Halil Nom Ortaokulu öğrencileri, hafta sonunda oynanan Boluspor-Kayseri Erciyesspor karşılaşmasını Boluspor’un misafiri olarak izledi ve “Sigaradan Bizi Koruyun” yazılı pankart ile dikkatleri çekti.

 

Gerede Kaymakamlığı-TAPDK (Tütün Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu) ve Gerede Belediyesi işbirliğinde, Halil Nom Ortaokulu ve Ramazan Dede Bilgievi organizasyonu ile yürütülen “Sigaradan Bizi Koruyun” konulu proje tüm hızıyla devam ediyor. Bu bağlamda büyük etkinlik Boluspor-K.Erciyes maçında gerçekleştirildi. Üzerlerine sigarasız bir yaşamı anlatan tişörtler giyen ve şapkalar takan öğrenciler, hazırladıkları özel afişlerler de dikkat çektiler. 1-7 Mart Yeşilay Haftası nedeniyle böyle bir uygulama yapan öğrenciler, “Boluspor’umuza PTT 1.Ligde başarılar diliyoruz.  Yarenleri seviyoruz” yazılı bir pankart daha açarak, oluşturdukları bando ile de alkış aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER