Tribünler karıştı!

Kırmızı beyazlı temsilcimiz Boluspor’da maraton tribününde yer alan taraftar grupları Andaç’ın golünden sonra da yönetim istifa seslerini yükselttiği dakikalarda Maraton tribünün de bulunan diğer taraftarlar “Yarenler Dışarı” diye bağırdı ve bir anda ortam gerildi.

 Tribünler karıştı!

Kırmızı beyazlı temsilcimiz Boluspor’da maraton tribününde yer alan taraftar grupları Andaç’ın golünden sonra da yönetim istifa seslerini yükselttiği dakikalarda Maraton tribünün de bulunan diğer taraftarlar “Yarenler Dışarı” diye bağırdı ve bir anda ortam gerildi. Maraton tribününde yer alan taraftarlar takım öne geçtikten sonra istifa seslerinin yükselmesine bir anda tepki gösterirken Polis müdahalesi ile ortamın daha da fazla gerilmesine müsaade etmedi. Bu gerginliğin ardından Yarenler “Soytarıyız biz çekeriz cefa Savaş Başkan bunu unutma” sesleri yükselirken maraton tribününde bu tezahürata da tepkiler yağdı.

SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2015, 17:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
bayan taraftar
bayan taraftar - 5 yıl Önce

yaklaşık 10 yıl sonra boluspor sevdalısı bir bayan olarak gittiğim haftasonundaki maçta, yarenlerin yapmış olduğu taşkınlık ve saygısızlığı son derece şiddetle kınadım.takıma tezahürat ve destek olmak yerine daima yükselen istifa sesleri hem takımın hem seyircinin tüm motivasyonunu bozmuştur.başkanla alıp veremediği olan taraftarın bunu maç saatinden önce ve 90 dk bitiminde dile getirmeyi akıl edememesi isyanlarını 90 dakika içerisinde tiribünden ver yansın etmelri cok manidar olup bu hem boluspora hem taraftarlara hemde bolu halkına yapılan terbiyesizlikten başka bişey değildir.

SIRADAKİ HABER

banner128