Tribünler muhteşemdi##hb_yeni.gif

Boluspor taraftarı Tavşanlı Linyitspor maçında tribünleri doldurarak 90 dakika boyunca takımlarına destek verdi. Kırmızı-beyazlı taraftarların coşkusu görülmeye değerdi ama son dakikada gelen gol her şeyi değiştirdi....

Tribünler muhteşemdi##hb_yeni.gif

Boluspor taraftarı Tavşanlı Linyitspor maçında tribünleri doldurarak 90 dakika boyunca takımlarına destek verdi. Kırmızı-beyazlı taraftarların coşkusu görülmeye değerdi ama son dakikada gelen gol her şeyi değiştirdi.  

 

Tamı tamına 40 gün sonra Boluspor’la buluşan kırmızı-beyazlı taraftarlar, Tavşanlı Linyitspor maçında takımını 90 dakika boyunca destekledi. Boluspor’un 5.dakika 1-0 geriye düşmesine rağmen takımlarına destek olan kırmızı-beyazlı taraftarlar desteklerini 90 dakika oyunca sürdürdü. Son dakikaya kadar şampiyonluk şarkıları söyleyen Boluspor taraftarı maç sonunda stattan üzüntülü bir şekilde ayrıldı.

Her şey güzeldi ama…

Cihan Yılmaz maçın 63.dakikasında attığı golle kırmızı-beyazlı taraftarları ateşledi. Galibiyet golüyle tribünler son dakikaya kadar desteğini sürdürdü. Şampiyonluk şarkıları söyleyen kırmızı-beyazlı taraftarları maçın 90+3’üncü dakikasında verilen penaltı kararı yıktı. Maçın orta hakemi Koray Gençerler penaltı noktasını gösterince statta sessizlik hakim oldu. Beraberlik golü tribünlerde yaşanan coşkuyu, hüzne bıraktı. Kırmızı-beyazlı taraftarlar stattan üzgün ayrılsa da oyuncuları ayakta alkışlayarak soyunma odasına gönderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128