TÜFAD semineri yapıldı

Türkiye Faal Antrenörler Derneği Bolu Şubesi Zorunlu Bölgesel Semineri dün saat 09.00’da Karaçayır İzzet Baysal Kamp Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşti. 60’a yakın antrenörün katıldığı seminerin ev sahipliğini deneyimli antrenör ve Bolusporlu eski futbolcu Şener Şakar yaptı.

 TÜFAD semineri yapıldı

Haber: Volkan YILMAZ

Sabah ve öğle olmak üzere 2 bölümden oluşan seminer sonrası katılımcı antrenörlere sertifika verildi. Kayıt ve açılış sonrası yapılan konuşmaların ardından TFF eğitimcisi tarafından eğitim gerçekleştirildi. Yemek arası sonrası TÜFAD saatinde yapılan panel ile seminer tamamlandı. Seminerin konuları; “Yaş Gruplarına Göre Antrenman Planlaması, Başarılı Antrenörlük, Şampiyonlar Liginde Trendler, Kariyer Planlama, Sosyal Medyanın Futboldaki Yeri, Kriz Yönetimi” oldu.

Ulusan, “Seminere katılmayan takım çalıştıramayacak”

Her 2 yılda bir yapılan eğitim seminerlerinden birini düzenleyen TÜFAD’ın Bolu Başkanı İrfan Ulusan yaptığı açıklamada, “Bugün eğitim semineri düzenledik. Pro lisans dışında olan tüm antrenörlerimiz bu seminere katılmak zorunda idi. Yapılan bu seminer ile 2 yıl antrenörlük yapacak olanlar belli oldu. Seminerimize katılmayan antrenör arkadaşlarımız da, 2 yıl boyunca hiçbir takım çalıştıramayacaklardır. Üyelerimizin seminer sonrası aldıkları sertifika ile 2 yıl antrenör olarak istedikleri takımlarda çalışmaları sağlanmış olacaktır. Antrenör arkadaşlarımızın katılması bizleri mutlu etti” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128