Tuğba’lı ‘Potanın Perileri’ 3 fire verdi

A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda aday kadro 13 oyuncuya düşürüldü. Bolulu Milli Basketbolcu Tuğba Palazoğlu ise kadroda kendisine yer buldu.

 Tuğba’lı ‘Potanın Perileri’ 3 fire verdi

Türkiye'de 27 Eylül-5 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 2014 FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda, aday kadro 13 kişiye indirildi. Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ankara Hazırlık Turnuvası'nda mücadele ettikten sonra bugün İstanbul'a dönen "Potanın Perileri" Dünya Şampiyonası'nın son provasını Belarus'un başkenti Minsk'te düzenlenecek hazırlık turnuvasında yapacak. Bu turnuvada Belarus'un yanı sıra Çin ve İspanya ile karşılaşacak millilerde, aday kadro 13 oyuncuya düşürüldü.

Esra Ural, Ayşegül Günay ve ayak tabanındaki sakatlığı devam eden Simay Karaman'ın aday kadrodan çıkarıldığı milliler şampiyonaya;  Işıl Alben, Birsel Vardarlı Demirmen,  Bolulu Tuğba Palazoğlu, Esmeral Tunçluer, Cansu Köksal, Şaziye İvegin Üner, Begüm Dalgalar, Bahar Çağlar, Tuğçe Canıtez, Tilbe Şenyürek, Nevriye Yılmaz, Kuanitra Holingsvorth ve Lara Sanders ile hazırlanmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2014, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128