Tuncay Alnıak’tan Basketbola destek!

Boluspor basketbol takımının final niteliğindeki maçın sponsorluğunu Boluspor eski yöneticisi avukat Tuncay Alnıak yapacak.   İyi bir basketbolsever olan Alnıak kırmızı beyazlı ekibimizin Ankara deplasmanında yapacağı...

Tuncay Alnıak’tan Basketbola destek!

Boluspor basketbol takımının final niteliğindeki maçın sponsorluğunu Boluspor eski yöneticisi avukat Tuncay Alnıak yapacak.

 

İyi bir basketbolsever olan Alnıak kırmızı beyazlı ekibimizin Ankara deplasmanında yapacağı masrafları üstlenirken, Boluspor kulübüde konuyla ilgili hem bilgilendirme hemde bir teşekkür mesajı yayınladı.

Ayrıca Ankara'da oynanacak olan Boluspor Ankara Söğütsen Seramik maçı içinde kırmızı beyazlı tarafatrlar bu karşılaşmaya davet edildi.

İşte Boluspor'un konuyla ilgili yazısı;

TBL 3. Lig C grubu son haftasında deplasman da oynayacak olduğumuz Ankara Söğütsen Seramik karşılaşmasının kafile başkanı belli oldu.

Bugün saat 18.00 Ankara Arena Spor Salonun da oynayacak olduğumuz Ankara Söğütsen Seramik maçının Kafile Başkanlığını eski yöneticilerimizden Sayın Av. Tuncay Alnıak yapacaktır. Kendilerine teşekkür eder, iş hayatlarında başarılar dileriz.

Boluspor Basketbol takımımızın Çarşamba günü oynayacak olduğu zorlu karşılaşmaya taraftarlarımızı Ankara Arena Spor Salonuna bekliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128