Türk Metal’den Boluspor’a ziyaret

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.   Boluspor kulüp binasından başkan Abdullah Abat’ı ziyaret eden Türk Metal Sendikası...

Türk Metal’den Boluspor’a ziyaret

Türk Metal Sendikası Bolu Şubesi Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Boluspor kulüp binasından başkan Abdullah Abat’ı ziyaret eden Türk Metal Sendikası Bolu şube başkanı Özgür Elçi ve şube yöneticisi Fatih Gündüz Abat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Özgür Elçi “Gerek sizlerin işlerinizin yoğunluğu gerekse bizlerin iş yoğunluğu sebebi ile geç olan bir ziyaret oldu. Uzun bir serüvende sizlerde yoğun bir tempoda çalışıyor Boluspor’un başarılı olması için ekibinizle çaba harcıyorsunuz. Türk Metal Sendikası Bolu şubesi olarak üye iş yerlerimizi de başta kombine bilet satışı olsun diğer bir çok konuda Boluspor’un yanında olduk. İlimizde Boluspor çok seviliyor ve insanların ilgisinden de bunu görebiliyoruz. Biz Bolu şubesi olarak bundan sonrada her zaman Boluspor’un yanında olduğumuzu bildiririz” dedi.

Abat “Türk Metal her zaman yanımızda”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat ziyaretten son derece memnun olduğunu belirtirken “Bizler Boluspor için bir mücadele içindeyiz. Geç veya erken yapılmış ziyaretlerin bir önemi yok. Önemli olan kişi ve kurumları yanımızda görebilmek. Bu bağlamda Türk Metal Sendikası her zaman Boluspor’un yanında olmuştur. Üye iş yerlerinde özellikle kombine satışlarında vermiş olduğunuz destek ortada. Geçmiş dönemlerde dahil bu yaklaşımınızdan dolayı bizler teşekkür ederiz” dedi. Abat ve Elçi konuşmasında ilerleyen süreçlerde ortaklaşa sosyal sorumluluk projeleri geliştirilebileceği ve ortak çalışma içersinde olabileceklerini vurguladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124