Türkmen ve Altun Boluluları coşturdu

Her bayramda olduğu gibi Kurban bayramında da Gazelle ve Abant’ta sahne alan sanatçılar Boluluların hoşça vakit geçirmelerini sağladılar.   Bayram tatilini Gazelle Resort Otelde geçiren tatilciler, pop müzik...

Türkmen ve Altun Boluluları coşturdu

Her bayramda olduğu gibi Kurban bayramında da Gazelle ve Abant’ta sahne alan sanatçılar Boluluların hoşça vakit geçirmelerini sağladılar.

 

Bayram tatilini Gazelle Resort Otelde geçiren tatilciler, pop müzik sanatçısı Gökhan Türkmen’in söylediği şarkılarla eğlendiler. Bolu'da 150 dönümlük bir meşe ormanı içerisinde açılan, kaplıca ve yüzme havuzu ile ünlü 5 yıldızlı Gazelle Resort Otel kurban bayramında tatilcilerle doldu. Bayram tatilinde Gazelle Resort Otelde kalan tatilciler, pop müziği sanatçısı Gökhan Türkmen'in şarkılarıyla coştu. Hayranları Gökhan Türkmen'in söylediği şarkılarla doyasıya eğlendi. Konser sonrası Türkmen hayranları ile birlikte fotoğraf çektirdi.

 

Altun Abant’ta sahne aldı

Kurban bayramında pop müziği sanatçısı Hakan Altun, Büyük Abant Otelinde konser verdi.
Kurban Bayramının üçüncü gününde sahneye çıkan Hakan Altun, tatilcilerin Kurban Bayramlarını kutladı ve daha güzel bayramlar geçirmelerini temenni etti. Kongre merkezini dolduran tatilciler, Altun'un seslendirdiği parçalarla doyasıya eğlendi. Tatilciler zaman zaman Altun'un seslendirdiği parçalara eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128