Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri verildi

Tunçeri Spor Organizasyonu tarafından Bolu Belediyesi adına 20-24 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen basketbol ve voleybol turnuvalarında dereceye giren takımlara  ödülleri verildi.   Dört gün...

Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri verildi

Tunçeri Spor Organizasyonu tarafından Bolu Belediyesi adına 20-24 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen basketbol ve voleybol turnuvalarında dereceye giren takımlara  ödülleri verildi.

 

Dört gün boyunca süren turnuvaya 5 erkek voleybol takımı, dörtte kadın basketbol takımı katılarak kıyasıya mücadele ettiler. Turnuva sonrasında ise dereceye giren takımlara Bolu protokolü tarafından ödülleri verildi. Program İzzet Baysal Üniversitesi Spor Salonu’nda ki ödül töreni ile başladı.  Törene Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı, Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve çok sayıda sporsever katıldı. Protokolün de izlediği final maçı sonrasında turnuvanın şampiyonu Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı oldu.

Maç sonrası dereceye giren takımlara Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı, Milletvekili Ali Ercoşkun ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından ödülleri takdim edildi.

Daha sonra Ticaret Meslek Lisesi’nde ki erkek voleybol takımlarının mücadele ettiği turnuvaya katılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen ile birlikte dereceye giren takımlara ödüllerini vererek sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128