Tütüneker “Ligde güçlü takım diye bir şey yok”

Kasımpaşa teknik direktörü Uğur Tütüneker, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada “Rakibimize pozisyonlar verdik. Onlar değerlendiremeyince biz yakaladığımız bir pozisyonu gole çevirdik” dedi.   Deplasmanda...

Tütüneker “Ligde güçlü takım diye bir şey yok”

Kasımpaşa teknik direktörü Uğur Tütüneker, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada “Rakibimize pozisyonlar verdik. Onlar değerlendiremeyince biz yakaladığımız bir pozisyonu gole çevirdik” dedi.

 

Deplasmanda altın değerinde üç puan kazanan Kasımpaşa'nın Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, "Boluspor kötü haftalardan kurtulmak ve zirve yarışını sürdürmek adına kazanmak zorundaydı. Biz bunun bilincindeydik. Rakibimize pozisyonlar verdik. Onlar değerlendiremeyince biz yakaladığımız bir pozisyonu gole çevirdik. Ondan sonra da birkaç pozisyonumuz oldu ancak 10 kişi kaldıktan sonra skoru koruduk. Ancak şunu daha önce söyledim. Yine söylüyorum, bu ligde güçlü takım diye bir şey yok. Herkes birbirini yenebiliyor" diye konuştu.

Abdülhamit Yıldız “Süper Lige çıkmak istiyoruz”

Kasımpaşa'nın başarılı savunmacısı Abdülhamit Yıldız ise zor maç olacağını bildiklerini söyleyerek, "Buraya üç puan için geldik. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İyi oynadığımızı düşünüyorum. İyi de mücadele ettik. Son 9 haftaya girdik. İnşallah o maçları da kazanarak Süper Lig'e çıkmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Adem Büyük “Kazandığımız için mutluyuz”

Golcü futbolcusu Adem Büyük de eski takımına karşı forma giyerken, kazanmanın kendilerini son derece mutlu olduğunu söyledi. Büyük, "Bu saha şartlarında iyi mücadele ettik. Aslında iki takımda mücadele etti. Daha fazla kazanmayı isteyen taraf bizdik. Pozisyonlar da bulduk ve buradan 3 puanla ayrıldık. Bolu deplasmanlarının zor geçeceğini bütün arkadaşlarım biliyordu. Öyle de oldu. Neticede kazandık ve mutluyuz" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128