Tütüneker “Lig'de iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum”

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, Süper Lig'de iyi şeyler yapacaklarına inandıklarını söyledi.

 Tütüneker “Lig'de iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum”

Bolu'da devam eden ikinci etap hazırlıklarını değerlendiren Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, yapılan tüm transferlerin kampa dahil olmasıyla birlikte iyi bir çalışma ortamında çalışmalarını sürdürdüklerini ve Süper Lig'de de iyi şeyler yapacaklarına inandıklarını ifade etti.

İkinci etap hazırlıklarını beş günden bu yana Bolu'da sürdürdüklerini belirten başarılı teknik adam Uğur Tütüneker, “Burada kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarının yanı sıra artık top antrenmanlarına ve taktik çalışmalara başladık. Çalışmalarımızı yeni transferlerimizin de tamamının aramıza katılmasıyla birlikte tam kadro yapma imkanımız oluyor” diyerek şöyle devam etti “Transfer yapmak ve doğru oyuncuyu bulmak kolay değil. Piyasalar bayağı pahalı ama biz düşündüğümüz, futbol mantalitemize ve oyun felsefemize uygun oyuncuları transfer ettik. Bizim için takımdaki her oyuncu değerli. Ligin başlamasına önümüzde 5 haftalık bir dönem var. Bu dönemi en iyi şekilde değerlendirip en hazır şekilde lige başlamak istiyoruz. Takım olarak ligin en yeni ekibiyiz. Herkes bizim nasıl bir performans göstereceğimizi merak ediyor. İstediğimiz düzeye geldiğimiz zaman Süper Lig'de ses getirecek ve iyi işler yapacak bir takım olacağız” dedi.

Uğur Tütüneker, 20 Temmuz'da sona erecek Bolu kampında 18 Temmuz Perşembe günü Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile tek hazırlık maçını oynayacaklarını ve 23 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Slovenya'da yapılacak üçüncü etap hazırlıklarında 4 özel maç yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124