ÜÇ PUAN ALMAK ÇOK GÜZEL!!!

Boluspor’un hazırlık maçları dahil, hücumu düşünen tek maçı olan Göztepe maçını, net bir skorla 3-0 almamız gelecek haftalar için umutlu olmamızı sağladı. İlk yarıdaki hücumu düşünen...

ÜÇ PUAN ALMAK ÇOK GÜZEL!!!

Boluspor’un hazırlık maçları dahil, hücumu düşünen tek maçı olan Göztepe maçını, net bir skorla 3-0 almamız gelecek haftalar için umutlu olmamızı sağladı.

İlk yarıdaki hücumu düşünen oyun tarzımızda Cafercan’ın duran toplarda ki bariz mahareti apaçık orta idi. Herhalde ilk maçımız olan Adanademirspor maçında sahaya sürmediğimiz iki isim Cafercan ve Emre Kılınç skoru belirleyen isimler oldu. Futbol akıl oyunudur. Sahada ne kadar fazla akıllı oyunun varsa o zaman üç puan sana daha yakın olur.

İkinci yarının ilk 10 dakikasında hızlı başlayan Göztepe ataklarını Kaleci Eser yerinde kurtarışlarla önlemese, skor değişik olabilirdi. Göztepe maçında kaleci Eser, Engin, Hakan, Alp, Caner, Cafercan, ve ikinci yarı oyuna dahil olana Emre Kılınç iyi oynayan arkadaşlarından birer adım önde olanlardı. Agbetu’nun kasıtlı hareketi en az üç maç ceza almasına sebep olacaktır.

İlk haftadan beri savunduğumuz Hakan, Cafercan ve Emre Kılınç beni ve benim gibi düşünenleri yanıltmadı. 3-0’lık skorla 3 puan aldık ve mutlu olduk. Kingsley’in 18’e alınmamasını yadırgadım ama mutlaka gerekçesi vardır! İki yabancıdan da iyi futbolcu olduğunu düşündüğüm Kingsley bu takımın her zaman 18’inde olmalıdır.

Önümüzde Samsunspor ve Kartalspor deplasmanları var, gerçek gücümüzü o maçlarda göreceğiz, o maçlardan alınacak (+) puanlar, ilerleyen haftalara umut olacaktır. Agbetu’nun gereksiz kırmızı kartı ve Kaleci Eser’in önümüzdeki haftalarda yerine Serdar’ın oynatılması mümkün görünmüyor. Başarılı futbol, oynana güzel oyun ve alınan farklı galibiyetle takımın değişmeyeceğini düşünüyorum.

Şuan takımın kalecisi Eser’dir ve üç haftalık maçta da bunu hak ettiğini göstermiştir. İlerleyen haftalarda hakkaniyetli kadro kuruluşu başarı getirir. Başarı için yapılan birlik beraberlik gösterileri ve arkadaşlık beni fazlasıyla memnun etti. Bundan sonra önümüze bakıp, işimize devam etmeliyiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124