ÜCRETSİZ KARATE YAZ OKULU BAŞLADI

Mudurnu’da Ücretsiz Karate Yaz Okulu İlçe Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Bolu Karate antrenörü İbrahim Damar nezaretinde başladı.   Mudurnu'da Uzak Doğu sporları açısından bir devrim niteliği taşıyan...

ÜCRETSİZ KARATE YAZ OKULU BAŞLADI

Mudurnu’da Ücretsiz Karate Yaz Okulu İlçe Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Bolu Karate antrenörü İbrahim Damar nezaretinde başladı.

 

Mudurnu'da Uzak Doğu sporları açısından bir devrim niteliği taşıyan kurslar özellikle ilçe ilköğretim ve orta öğretim öğrencilerine yönelik olacak ve eğitimler ücretsiz devam edecek. Mudurnu' da Karate çalışmalarına başvuru ve işlemleri ilçe Halk Eğitim Merkezi müdürlüğünden yapılacak. Kurs eğitmeni İbrahim Damar, yaptığı açıklamada kursların sürekli devam edeceğini, öğrencilerden eğitim ücreti alınmayacağını, aynı Bolu Merkez'deki gibi Karate sporunu yaymak, sevdirmek ve çocukların, gençlerin Karate sporu sayesinde hem fiziksel hem de kişisel gelişim sağlamayı hedeflerini söyledi. Kursun başlamasıyla 4 ay aralıklarla kuşak terfi sınavları düzenlenecek. Yarışmacı durumuna gelen sporcular ilçeler ve iller arası müsabakalarda Mudurnu ilçesini temsil edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128