Uğurlar olsun Fevzi amca

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bolu Şubesi Onursal Başkanı, Eski Boluspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, Emekli gazeteci ve Şampiyon Gazetesi Spor Yazarı Fevzi Duru hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp krizi sonrası...

Uğurlar olsun Fevzi amca

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bolu Şubesi Onursal Başkanı, Eski Boluspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, Emekli gazeteci ve Şampiyon Gazetesi Spor Yazarı Fevzi Duru hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Bolu gazetecilerinin duayeni son yolculuğuna uğurlandı.

 

Bolu’da yıllarca gazetecilik yaptıktan sonra emekliye ayrılan ve emekli olduktan sonra da spor yazarı olarak köşe yazısı yazmaya devam eden, gazetecilik mesleğine aşık bir insan olan Fevzi Duru, dün öğle namazından sonra kılınan cenaze namazıyla birlikte ebediyete uğurlandı. Büyük Camii’de düzenlenen törene, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, BTSO Başkanı Emin Semercioğlu, Boluspor Başkanı Abdullah Abat, Boluspor eski başkanı ve işadamı Yılmaz Becikoğlu’nun yanı sıra çok sayıda seveni ve meslektaşları katıldı.

Sevenleri ‘Fevzi amca’larını son yolculuğuna uğurlarken, torunu Yiğit’in Fevzi Duru’nun fotoğrafını sevmesi görenlere duygu dolu anlar yaşattı. Fevzi Duru’nun cenazesi kılınan namazın ardından Yeniköy aile mezarlığına defnedildi.

Büyük ustamız Fevzi Duru’ya Bolu Olay Gazetesi olarak bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve basın camiasına, başsağlığı ve sabır diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128