Ultaslan'ın yeni adresi Sport Cafe

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, lig ve kupa maçlarını artık Sport Cafe’de izleyecek. İkinci yarıda adres değişikliğine gidildiğini açıklayan taraftar grubunun Bolu temsilcisi Semih Karaosmanoğlu, grup üyelerinin derbi maçları hariç tüm lig maçlarını HD kalitesinde "ücretsiz" olarak izleyebileceklerini söyledi.

 Ultaslan'ın yeni adresi Sport Cafe

Haber: Spor Merkezi

Galatasaray'ın dünyaca ünlü taraftar grubu ultrAslan'ın Bolu'daki "tribünü" değişti! İlk yarı maçlarını Karaçayır Parkı'nda bulunan cafede izleyen sarı kırmızılılar artık Cumhuriyet Caddesinde faaliyet gösteren Sport Cafe’de bir araya gelecek.

"ÜYELERİMİZ MAÇLARI ÜCRETSİZ İZLEYECEK"

Taraftar grubunun Bolu'daki temsilcisi Semih Karaosmanoğlu, Sarı-Kırmızı renklere gönül veren tüm Galatasaray taraftarını maçlarını birlikte izlemek üzere Sport Cafe’ye davet etti. Bolu gençliği ile üniversite öğrencilerinin uğrak noktası haline gelen Sport Cafe’de derbi maçları hariç tüm müsabakaların ücretsiz olacağını ve diğer aktivitelerde üyelere özel indirim uygulanacağını kaydeden Karaosmanoğlu, "Aşığı olduğumuz Galatasaray'ımızın Bolu'daki taraftar grubu üyeleri olarak artık lig ve kupa maçlarımızı Cumhuriyet Caddesi'nde faaliyet gösteren Sport Cafe'de izleyeceğiz. Grup üyelerimiz burada derbi maçları hariç tüm lig maçlarımızı HD kalitesinde "ücretsiz" olarak izleyebilecek. Ayrıca bünyesinde birçok oyun ve aktiviteyi barındıran mekanda üyelerimize özel yüzde 10 iskonto uygulanacak" dedi.

"TÜM TARAFTARIMIZ GRUBUMUZLA HAREKET ETMELİ"

Hamza Hamzaoğlu ile takımın yeniden doğduğunu ve Spor Toto Süperlig ile Ziraat Türkiye Kupası'nda emin adımlarla ilerlediğini kaydeden Karaosmanoğlu, bu yıl 2 kulvarda da başarıya ulaşacaklarına inandığını söyledi. Türkiye'de en çok taraftara sahip olan takımın Galatasaray olduğunun altını çizen Semih Karaosmanoğlu, "Bizle ultrAslan Bolu ve ultrAslan Üni üyeleri olarak diğer taraftar gruplarına örnek olmaya çalışıyoruz. Grubumuza üye olan farklı yaş gruplarından arkadaşlarımızla birlikte sadece maçlar için bir araya gelmiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz sosyal ve kültürel faaliyetlerle bu büyük aileyi daha büyütmek için çaba gösteriyoruz. Çünkü başarının "parolası" kenetlenmekten, birlik ve beraberlikten geçer. Kenetlenmek için bu ailenin fertlerinin daha fazla bir araya gelmesi ve büyümesi gerekiyor. Zaten Türkiye'de en çok taraftara sahip olan takımız. Bizlerde maçlarımızı çok sayıda arkadaşımızla birlikte izliyoruz. Ama bu ailenin daha da büyümesi gerek. Her maçı 30-40 kişiyle değil yüzlerce kişiyle izlemeliyiz. O nedenle taraftarımızı grubumuzla birlikte hareket etmeye davet ediyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128