‘UltrAslan Bolu’ onları unutmadı

UltrAslan Bolu bu bayramda ziyaretlerini gerçekleştirdi. Kurban Bayramı dolayısıyla ultrAslan Bolu lösemi hastalığıyla mücadele eden Yiğit Kıvrak’ı ve Çakmaklar Huzur evini ziyaret etti.

 ‘UltrAslan Bolu’ onları unutmadı

Bolu’da bağımsız taraftar grubu UltrAslan Bolu bu bayramda ziyaretlerini gerçekleştirdi. İlk olarak lösemi hastalığı ile mücadele eden Yiğit Kıvrak’ı evinde ziyaret ederek önce bayramlaşıp sonra çeşitli hediyelerle yüzünü bir kez daha güldürmeyi başaran grup son olarak Çakmaklar Huzur evi ziyaretiyle büyüklerinin ellerinden öperek onlarında gönüllerini bir nebze daha rahatlatıp bayramlaştılar. Grup liderleri Bolu'daki tüm Galatasaraylıları aralarında görmek istediklerini, maç günleri Tunalı Cafe’de buluştuklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 17:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet Ali KIVRAK
Muhammet Ali KIVRAK - 6 yıl Önce

Bugün itibariyle 66 şube ve 3 temsilcilik ile hemen hemen ülkemizin tamamına yakın bir alanda engellilerin sorunlarına çözüm bulunması, ihtiyaç sahiplerine destek verilmesi, hukuksal ve tıbbi konularda yardımcı olunması, rehabilitasyon, meslek edindirme gibi engellilerin günlük yaşama ve çalışma ortamına hazırlanmasına katkı verilmesi, eğitim gibi bir çok konuda faaliyetler yürütmek için Tsd.Bolu Şubemizi 08.07.2014 tarihinde İzzet Baysal Cad. İl Özel İdere Binası No:94/H açmış bulunuyoruz.
" Bizim İçin Çay İçin!" - "Eşya Piyongosu" - "Beraber Yürüyoruz."
adlarında Aktif projelerimiz vardır.
HAYDİ BOLU Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubemize TAM DESDEK HEP DESTEK OLALIM!

SIRADAKİ HABER

banner128